De Stoffenkraam (J.L. van Drunen)
De Stoffenkraam (J.L. van Drunen)
Stationsweg 27
3362 HA Sliedrecht
0184 - 42 28 43 - info@destoffenkraam.nl

 
person
mb

Laagjes kleding stoffen

In Nederland is het weer altijd wisselvallig, daarom biedt de Stoffenkraam stoffen voor laagjes kleding aan! De laagjes kleding is vaak gemaakt van polyester.

Lees meer..

arrow_right Prijs

0
12.95
 
arrow_right Kleuren

De Stoffenkraam

 
8.9 1 10
12759 beoordelingen
Wederom goede ervaringen, snelle levering en goede stoffen tegen scherpe prijzen...
José
Sorteren op:
 
Aantal tonen:
 
 
Nooteboom stoffen

Crepe Georgette stof - Georgette - poederzalm - 3956-037

 
Nooteboom stoffen

Voile stof - Crepe Georgette - roze - 3956-014 OP=OP

 
Overige merken stoffen

999751-161 Rekbare fijne tule geel

 
Polytex stoffen

Kant stof - Kant-achtig rekbaar - donkerbeige - 966301-320 OP=OP

 
Nooteboom stoffen

Katoen stof - uni - kobaltblauw - 5569-005

 
KnipIdee stoffen

Kant stof - bloemen - rood - 0908-425

 
KnipIdee stoffen

Polyester stof - Mesh - grijs - 0695-950

 
BU stoffen

Kant stof - middenbruin - 4800-005

 
Nooteboom stoffen

Crepe Georgette stof - Georgette helder - rood - 3956-015

 
Nooteboom stoffen

Batist stof - night - blue - 3649-008

 
Polytex stoffen

999751-657 Rekbare fijne tule fel roze

 
Nooteboom stoffen

Kant stof - grijs - 12085-054 OP=OP

 
Nooteboom stoffen

Kant stof - gebloemd - groen - 3958-025 OP=OP

 
BU stoffen

Kant stof - oudroze - 4800-004

 
BU stoffen

Kant stof - fuchsia - 4800-019

3....  

Kenmerken van laagjes kleding stoffen

Het weer in Nederland is onvoorspelbaar en daarom is het soms moeilijk om je erop te kleden. Laagjes kleding is verkrijgbaar in verschillende stoffen, op deze manier kun je ervoor zorgen dat je maar één laag hoeft uit te trekken, maar nog steeds een modieuze laag eronder hebt zitten. De stoffen die gebruikt worden voor laagjes kleding zijn vooral: polyester, tricot, tule en voering. De stoffen voor laagjes kleding zijn verkrijgbaar in verschillende eigenschappen, motieven en kleuren.

Bepaal uw eigen afname

Bij het maken van uw bestelling kunt u zelf aangeven hoeveel stof laagjes kleding u wilt hebben tot de cijfers achter de komma! Daarnaast hebben wij de stof op grote voorraad waardoor het product snel geleverd kan worden en u snel aan de slag kan!

Spaar voor extra korting op Laagjes kleding stoffen

Heeft u een bestelling geplaatst met uw account? Dan spaart u voor korting met uw spaarkaart. Bij elke besteding van € 25,- krijgt u een stempel. Een volle spaarkaart met 10 stempels levert u een automatische kortingscode op ter waarde van € 12,50. 

Laagjes kleding stoffen verzenden of afhalen

De Stoffenkraam bezorgt uw bestelling met behulp van DHL. Een verzending duurt gemiddeld 1 á 2 werkdagen, afhankelijk van de door u gekozen betaalmethode. Wilt u uw bestelling liever ophalen in de winkel in Sliedrecht? Dan kunt u dit aangeven tijdens het bestelproces.

Grote voorraad Laagjes kleding stoffen met snelle levering

Wij hebben een grote voorraad waardoor uw bestelling altijd snel geleverd kan worden. Hierdoor kunt u snel aan de slag met het maken van uw eigen creatie.

Bestel Laagjes kleding stoffen tot op 10 centimeter nauwkeurig

Voor het afnemen van Laagjes kleding stoffen kunt u bij het plaatsen van uw bestelling ook tot achter de komma uw gewenste afname opgeven. Dit kan tot op 10 centimeter nauwkeurig. Heeft u bijvoorbeeld 120 centimeter stof nodig? Dan vult u bij aantal 1,2 in. Zo voorkomt u gemakkelijk dat u te veel stof koopt. 

Bij de Stoffenkraam kunt u Laagjes kleding stoffen kopen in verschillende kleuren. 

  • Uitgebreid betaalgemak:
  • Ideal
  • PayPal
  • Mister Cash
  • Visa
  • Master Card
  • Maestro
  • Cash