| Type stoffen | Decoratiestoffen , Hobbystoffen |
| Motieven | Bloemen motief stoffen , Stoffen kerst motief |
| Eigenschappen | Niet rekbare stoffen |
| Toepassingen | Decoratie en aankleding stoffen , Tas stoffen , Kussen stoffen , Tafelkleed stoffen , Keukenschort , Schort |
| Gelegenheid | Kerststoffen |
| Productstatus | Nieuwe stoffen |
| Textiel bewerking | Geweven stoffen |
| Materiaal | 70% katoen, 30% polyester stoffen |
| Jaren | 2026 |
| Merk | Verhees Textiles |
| Kleuren | Naturel , Naturel stoffen |
| Breedte | 1.45 |
| Gewicht | 220gr/M² |
| Wasadvies |
Canvas stof linnenlook in de kleur naturel, bedrukt met het kerststerren in de kleuren groen en rood. Deze stof heeft een breedte van 145 cm en een gewicht van 220 g/m2.
Canvas is een duurzame, zware stof met een sterke panamabinding. Perfect voor casual broeken en jassen, tassen, schoenen (denk aan Allstars) en werkkleding. Ook zeer geschikt voor interieurtoepassingen, zoals kussenhoezen en gordijnen. De stof is zeer sterk en wordt door gebruik en wassen iets zachter, waardoor deze na verloop van tijd nog comfortabeler wordt.
Kleuren kunnen afwijken.
Sparen voor korting? Ontvang €12,50 korting bij een volle kaart!
Spaar voor
€ 12.50 korting!
Kan ik ook minder dan hele meters bestellen?
Ja dat kan, als u bij stuks een getal achter de komma ingeeft kunt u de stoffen per 10 cm bestellen. Een aantal van 1,2 is dan 1m en 20 cm.